Individuální výlety

 

Tato možnost je vhodná pro skupiny do 8 osob a nabízíme pěší a cyklo turistiku, v zimních měsících také vhodné pro lyžaře.

Vy si pouze řeknete co chcete navštívit a my pro Vás vymyslíme plán trasy. Nemusíte nic řešit, žádné hledání parkování, trasy, jak přepravit auta, veškeré náležitosti zařídíme my.

Vozidlo slouží jako doprovod, takže veškeré věci, které nebudete po cestě potřebovat, můžete nechat ve voze. Je také možné vždy po domluvě s řidičem, naložit ty členy výlety, kteří se např. nebudou cítit na pokračování v trase. Poskytneme při cyklovýletu také základní servis při technických problémech. Lepení, pumpička, nářadí, případně duše jsou ve výbavě vozidla.

Vůz je také vybaven menší ledničkou, ve které si můžete uschovat pití či jídlo.

Vyzvedneme Vás našim 9ti (8 + řidič) místným vozidlem, který si můžete prohlédnout ve fotogalerii, v místě které si sami určíte.

Cena je vždy individuální, kalkulace bude vždy v mailu, který Vám odešleme. Pro rezervování vozidla pro individuální výlety musí být uhrazena zálohová faktura, která může činit až 100% celkové částky. Při stornu den před konáním, účtujeme storno poplatek ve výši 50% ze zaplacené zálohy. Více se dočtete v sekci platební podmínky.

 

Orientační ceník celodenního pronájmu našeho vozu s řidičem (samozřejmě lze ceny upravovat):

Počet hodin           Cena             Ujeté km

8 hodin                2900,-Kč        150 km v ceně

5 hodin                1890,-Kč        95 km v ceně

 

Při překročení daných km, další kilometr za 10,50Kč.

Ceny jsou pouze orientační s DPH a neobsahují různé poplatky jako třeba parkování, zahraniční silniční poplatky.

 

Kontaktujte nás

Vaše dotazy můžete psát přímo do tohoto formuláře, odpovídáme nejpozději do 24 hodin.